0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group D
Netherlands
-
-
France
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Poland
-
-
Austria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Europe Euro Group E
Slovakia
۱
۲
Ukraine
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Serie A
Palmeiras
۲
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۲
۱
EC Bahia
Finished
۰۲:۳۰
Vitoria BA
۴
۲
Atletico Mineiro
Finished
۰۱:۰۰
  Egypt Premier League
Al Ahly Cairo
-
-
El Dakhleya
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
El Zamalek
-
-
Pharco
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Serie B
Ceara SC CE
۰
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۴:۰۰
Vila Nova GO
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
  Uzbekistan Super League
FC Bunyodkor
-
-
FC Olimpik Tashkent
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Venezuela Copa Venezuela
Deportivo La Guaira
۳
۳
CS Maritimo de La Guaira
Finished
۰۱:۳۰
Academia Puerto Cabello
۰
۱
Carabobo FC
Finished
۰۱:۳۰
Club Deportivo Internacional de Barinas
۰
۰
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۳۰
Fundacion Aifi
۰
۱
Angostura FC
Finished
۰۲:۳۰
  China FA Cup
Wuxi Wugou
۱
۰
Meizhou Hakka
Finished
۱۵:۰۰
Yunnan Yukun FC
۱
۲
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۰
Shanghai Changning Flying Lion FC
۱
۲
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۴
۳
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
Guangxi Hengchen
۰
۲
Shanghai Port FC
Finished
۱۲:۳۰
Foshan Nanshi FC
۰
۱
Shanghai Shenshui
Finished
۱۵:۰۰
Rizhao Yuqi
۰
۱
Henan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shaanxi Union FC
۲
۳
Changchun Yatai
Finished
۱۲:۳۰
  China League 2
Xi'an Ronghai FC
۲
۳
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Serie D
Treze FC
۱
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Championship Women
General Caballero JLM (W)
۲
۳
Sportivo Ameliano (W)
Finished
۰۰:۴۵
  Australia NPL Queensland
Gold Coast Knights
۳
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۳:۰۰
  United States USL League One
Forward Madison FC
۲
۰
Union Omaha
Finished
۰۳:۳۰
  China Super League Women
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۱
Changchun Dazhong (W)
Finished
۱۵:۰۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Northcote City U23
۲
۱
Eastern Lions U23
Finished
۱۱:۴۵
Langwarrin U23
۶
۰
Werribee City U23
Finished
۱۱:۴۵
  Republic of Korea K3 League
Chuncheon FC
۱
۱
Paju Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
KP Legia Warszawa
۲
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۴:۳۰
Podbrezova
۱
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
SV Ried
۱
۰
SV Wacker Burghausen
inprogress
۱۷:۳۰
Molde FK
۲
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۴:۳۰
KS Hutnik Krakow
۲
۳
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
SK Brann Bergen
۵
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۴:۳۰
Ham-Kam
۳
۲
KFUM Oslo
Finished
۱۴:۳۰
Sandefjord
۴
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۴:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۲
Tromso IL
Finished
۱۴:۳۰
Torpedo Moskva
۲
۰
FC Volgar Astrakhan
inprogress
۱۶:۳۰
Prostejov
-
-
Povazska Bystrica
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
TSV Karlburg
-
-
1.FC Schweinfurt 05
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Brazil Baiano 2
Galicia
۰
۰
Vitoria da Conquista
Finished
۰۱:۴۵
  Belarus Vysshaya Liga
FC Smorgon
-
-
FK Slutsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FC Gomel
-
-
Shakhtyor Soligorsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Monsoon FC
۱
۰
Aimore
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Salt City SC
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۵:۰۰
  Australia NPL New South Wales U20
Blacktown Spartans U20
۱
۱
Canterbury Bankstown U20
Finished
۱۱:۳۰
Nepean FC U20
۲
۶
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic U20
۰
۲
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Preston Lions (W)
۲
۰
Box Hill United (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Ethiopia Premier League
Adama Kenema
۲
۳
Bahir Dar Kenema
Finished
۱۵:۳۰
Dire Dawa
-
-
Hadiya Hosaena
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Latvia Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
-
-
FK Jelgava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Auda
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States USL Women
Pleasanton Rage (W)
۱
۲
Oakland Soul (W)
Finished
۰۶:۰۰
Michigan Legends (W)
۳
۰
Elite 14 SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota Aurora FC (W)
۵
۰
Bavarian United (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Froso IF
۳
۵
Bergnasets AIK
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Nepean FC
۲
۴
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۴
۱
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۳:۳۰
  Malaysia Super League
Negeri Sembilan
۰
۲
Kuala Lumpur City FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Manly United FC
۲
۰
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Ipswich Knights (W)
۲
۱
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Darwin Hearts
۲
۰
Mindil Aces
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Olympic
۲
۱
University Azzurri FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Box Hill United
۲
۲
Brunswick Juventus
Finished
۱۳:۰۰
Altona City
۱
۲
Doveton
Finished
۱۴:۰۰
Pascoe Vale SC
۱
۴
North Sunshine Eagles
Finished
۱۴:۰۰
Essendon Royals
۱
۰
Beaumaris
Finished
۱۴:۰۰
  Costa Rica Cup Women
Saprissa (W)
۱
۳
Alajuelense (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Preston Lions
۲
۱
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۴:۰۰
Langwarrin SC
۳
۱
Werribee City
Finished
۱۴:۰۰
Northcote City
۲
۰
Eastern Lions
Finished
۱۴:۰۰
  United States WPSL Women
Union KC (W)
۰
۳
KC Courage (W)
Finished
۰۳:۳۰
Griffins FC (W)
۰
۲
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Inter Limeira U20
-
-
Ituano U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Guarani SP U20
-
-
Ibrachina U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Caetano U20
-
-
Jose Bonifacio U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ferroviaria U20
-
-
Ponte Preta SP U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sao Bento U20
-
-
Santos FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Taubate SP U20
-
-
Gremio Novorizontino U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Oeste FC U20
-
-
Sao Paulo FC U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Desportivo Brasil U20
-
-
Mirassol U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL South Australia
South Adelaide
۲
۲
Campbelltown City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۴
۵
Springfield United
Finished
۱۴:۰۰
Brisbane Knights
۲
۰
North Pine
Finished
۱۴:۰۰
  Australia South Australia State League 1
West Torrens Birkalla
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۱۴:۱۵
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۴
۱
Ipswich FC
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
Staal Jørpeland
-
-
Sola
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Baerum SK Sandvika
-
-
Assiden
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Chile U20
-
-
Paraguay U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Paulista Women
RB Bragantino (W)
۳
۰
Realidade Jovem (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi FA (W)
۷
۰
Hinkhon United (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۳
۲
Ipswich FC U23
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Brandon Park
۶
۰
Casey Comets
Finished
۱۴:۰۰
  Lithuania I Lyga
Banga Gargzdai II
-
-
FK Neptunas Klaipeda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hegelmann Litauen II
-
-
FK Nevezis Kedainiai
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۰
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Innstrandens IL
۰
۰
Skjervoy
Finished
۱۷:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh Rudaki
۰
۳
FK Khujand
Finished
۱۶:۰۰
  Australia NPL Victoria
Melbourne Knights
۶
۰
Moreland City FC
Finished
۱۳:۰۰
South Melbourne FC
۴
۰
Altona Magic
Finished
۱۳:۰۰
  Kazakhstan 1. Division
Ulytau
۰
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۵:۳۰
Zhetisay
۲
۱
FK Arys
Finished
۱۵:۳۰
FK Ekibastuz
۴
۲
SD Family
Finished
۱۵:۳۰
  Northern Ireland Northern Ireland Premier League Women
Derry City (W)
-
-
Larne FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Brazil Matogrossense U20
Sport Sinop U20
۰
۴
Sinop FC U20
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Carioca U20
Bangu U20
-
-
Volta Redonda U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Nova Iguacu U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Boavista RJ U20
-
-
Vasco da Gama U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Iceland 1. Deild Women
Afturelding/Fram (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  Colombia Liga Femenina
America de Cali (W)
۲
۱
Deportivo Cali (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Froya Idrett
-
-
Os Turnforening
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Holland Park Hawks
۶
۰
Bayside United
Finished
۱۴:۰۰
Souths United
۲
۱
Ipswich Knights
Finished
۱۴:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
West Coast Rangers
۰
۵
Birkenhead United
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Brusque U20
-
-
Chapecoense AF U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Athletic Club MG U20
-
-
AC Tres Coracoes U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Joondalup United
۱
۵
Sorrento SC
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Hougang United FC
۳
۳
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۵:۱۵
  South America Copa America Group A
Argentina
۲
۰
Canada
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Copa Chile
Glorias Navales
۰
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
  Russia Youth Championship
Chertanovo U19
۲
۳
Rostov U19
Finished
۱۱:۳۰
Ural U19
۱
۱
Akhmat Grozny U19
Finished
۱۱:۳۰
FC Nizhny Novgorod U19
۰
۲
CSKA Moscow U19
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan U19
۲
۰
Akademiya Konoplev U19
Finished
۱۵:۳۰
Fakel Voronezh U19
۱
۱
FK Orenburg U19
inprogress
۱۷:۳۰
Krylia Sovetov U19
۱
۲
Spartak Moscow U19
inprogress
۱۷:۳۰
Sochi U19
۰
۰
FK Master-Saturn U19
inprogress
۱۷:۳۰
Strogino U19
۰
۲
Krasnodar U19
inprogress
۱۷:۳۰
Zenit U19
۰
۲
Dinamo Moscow U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Mongolia Premier League
Khangarid Klub
۳
۰
Bavarians FC
Finished
۱۱:۴۵
Tuv Buganuud
۹
۰
Khovd
Finished
۱۴:۴۵
  Algeria League Women
CEA Setif (W)
۱
۰
ALS Batna (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Tasmania Championship
Glenorchy Knights 2
۱
۳
Olympia FC Warriors
Finished
۱۳:۴۵
  Zanzibar Premier League
Chipukizi FC
۰
۲
Uhamiaji
Finished
۱۴:۰۰
Maendeleo FC
۰
۳
Hard Rock SC
inprogress
۱۶:۴۵
Mafunzo FC
۲
۲
Ngome FC
inprogress
۱۶:۴۵
  Russia Premier League Women
Dynamo Moscow (W)
۲
۰
Rubin Kazan (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Rostov (W)
۰
۰
Krasnodar FK (W)
inprogress
۱۸:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید